Fajne nie znaczy drogie!

24 października

Słyszycie słowo JESIEŃ i o czym myślicie? Pierwsze co nasuwa mi się na myśl to piękne kolorowe liście, deszcz, wiatr, brak słońca, 3/4 miesiąca spędzone w domu, mnóstwo domowych zabaw i gier. A no właśnie każdy rodzic przyzna mi rację, że jesienią Nasza wyobraźnia jest pobudzona do granic możliwości ;) A to ludziki robione z kasztanów, a to piękne kolorowe bukiety zrobione z liści, a to różnego rodzaju potrawy czy ciasta robione wspólnie z dziećmi, malowanki, układanki, lalki, samochody itp itd :)

Od jakiegoś czasu w Naszym domu goszczą zabawki, którymi Madzia bawi się non stop i o dziwo są strasznie tanie! Tak wiem, że to dziwnie brzmi "fajna zabawka i jednocześnie tania", ale jak widać jest to możliwe ;) 

I tak o to całkiem przypadkowo w Naszym domu pojawiło się drewniane domino prosto z Biedronki :D Szał, istny szał! Nie wierzyłam, że dziecko może poświęcić C A Ł Y dzień na zabawę jedną rzeczą! Oczywiście My też jesteśmy w to wciągnięci, ale robimy to z przyjemnością :) Serio, Nam też się to podoba :) Zaletami domina jest przed wszystkim to, że jest wykonane z drewna. Nie z jakiegoś kartonu czy plastiku. Jest trwałe, łatwo się go bierze, kolorowe, w ładnym drewnianym pudełku :) Cena... 8,99 zł! :)

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram