W jaki sposób zwiększyć sprzedaż produktów w firmie?

20 maja

Każdy właściciel firmy pragnie, aby sprzedaż produktów była na jak najwyższym poziomie. Wpływ na to mają nie tylko działania marketingowe, ale również bezpośrednie sposoby sprzedaży. Do tego typu metod należy sprzedaż produktów na tzw. standach, czyli kartonowych stojakach, na których umieszczamy produkty bezpośrednio na sali sprzedaży. 

Jako handlowiec wiem z doświadczenia, że dodatkowe miejsca ekspozycji towarów cieszą się wśród klientów dużym zainteresowaniem. Plusem stojaków z pewnością jest to, że możemy je postawić w najbardziej dogodnym dla Nas miejscu, dodatkowo możemy przestawiać je i dostosowywać do zainteresowania klientów dowolną ilość razy. ST Print to firma, która z pewnością pomoże dopasować stojak czy stand do Naszych potrzeb. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że firma jest w stanie zaoferować Nam praktycznie każdy rodzaj konstrukcji płaskiej oraz przestrzennej w najdogodniejszym dla klienta rozwiązaniu. 

W ofercie znajdują się następujące stojaki oraz standy: 

- stojak półkowy - stojaki reklamowe tego typu dają możliwość eksponowania produktów o wadze nawet 20kg/półka przy jednoczesnej pełnej personalizacji regału i oznaczenia go swoim brandem. Stojaki półkowe stają się coraz bardziej popularne.

- stojak podłogowy - stojaki reklamowe tego typu świetnie sprawdzają się przy ekspozycji książek, płyt CD/DVD, gazet, drobnych produktów o kształtach nieregularnych, a nawet produktów sypkich.

- stojaki naladowe - do ekspozycji produktów mniejszych, bądź do dystrybucji ulotek najlepiej sprawdzają się mniejsze stojaki na ladę. Ich wielkość, wzór i rodzaj można w pełni dopasować do miejsca ekspozycji.

- stojaki płaskie - standy płaskie wykonane z tektury jak nic innego są w stanie przyciągnąć uwagę konsumenta. Kształt takiego standu reklamowego może być zupełnie dowolny, zadruk może być jedno bądź dwustronny, a w dogodnym miejscu takiego stojaka reklamowego można umieścić kieszenie na ulotki lub foldery.

Inwestując środki w stojaki reklamowe możemy mieć pewność, że przy niskich kosztach zwiększymy zainteresowanie potencjalnych klientów Naszym produktem. Odpowiednie ustawienie standów sprawi, że sprzedaż artykułów wzrośnie, a klient decydujący się na dany produkt wróci do sklepu ponownie. Obdarzając zaufaniem firmy takie jak ST Print możemy być pewni, że produkt, który stworzą będzie w 100% odpowiadał Naszym potrzebom i spełni Nasze oczekiwania. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram