Zimowy klimat w Naszym salonie

19 stycznia

Za oknem mamy prawdziwą zimę, taką jaką pamiętam z dzieciństwa. Na widok śniegu i mrozu cieszyłam się chyba bardziej od dzieci, ale nie ma się co dziwić, ponieważ w ostatnich latach zimowy klimat raczej o Nas zapomniał. Spodziewałam się, że tak samo będzie i w tym roku, więc wcześniej zaplanowałam sobie, że wprowadzę odrobinę zimowej scenerii do wnętrza Naszego mieszkania. Wśród ozdób znalazły się plakaty pochodzące ze sklepu Poster Store. 

Osoby śledzące mój blog pewnie pamiętają moje poprzednie zamówienie z tego sklepu. Plakaty są tak dobrze wykonane, że bez zastanowienia postanowiłam złożyć kolejne i zmienić wystrój salonu. To co najbardziej podoba mi się na stronie to szeroki wybór obrazów o różnej tematyce oraz kolorystyce. Wybierając obrazy od razu wiedziałam, że zdecyduję się na zimową scenerię. Realistyczne zdjęcia wprowadzą Nas w śnieżny klimat i całkowicie zmienią charakter pomieszczenia. 

Jeśli nie macie pomysłu na to w jaki sposób zaprezentować obrazy w dziale Inspiracje możecie znaleźć wiele aranżacji, które z pewnością dopasujecie do pomieszczenia. Możecie zasugerować się powstałymi galeriami lub stworzyć własną dopasowaną do potrzeb otoczenia. W Poster Store znajdziemy plakaty i ramki w skandynawskim stylu, które są jednocześnie piękne, jak i niedrogie. Wybór rozmiarów jest naprawę duży, zaczynając od formatu A4, a kończąc na moim ulubionym 50 x 70 cm. Jeśli jednak jesteście klientem bardzo wybrednym, nic straconego - co wtorek firma prezentuje nową kolekcję plakatów pod zmieniającym się tematem. 

Wszystkie plakaty drukowane są na wysokiej jakości ekologicznym papierze posiadającym certyfikaty FSC (drewno pochodzi tylko z lasów certfikowanych) oraz Nordic Swan Ecolabel (przyczyniający się do zrównoważonej konsumpcji i produkcji). Wszystkie działania firmy oraz jej logistyka są tak skonstruowane, by pozostawić po sobie jak najmniejszy ślad węglowy. Ogromnie cenię sobie tego typu działania, szczególnie w dzisiejszych czasach kiedy jesteśmy coraz bardziej świadomi ekologicznie. 

Zimowe plakaty które widzicie na zdjęciu to: "Zimowy wschód słońca" oraz "Zimowa Dolina" w formacie 50x70 cm. Trzeci z plakatów to "Czas na relaks" fajnie kontrastujący z pozostałymi. Spoglądając na krajobraz ukazany na plakatach tęsknimy za czasami, kiedy swobodnie mogliśmy planować rodzinne podróże. O wyjeździe w góry na razie możemy zapomnieć, ale na szczęście dzięki Poster Store góry przybyły do Nas. 

Cieszę się, że istnieją takie sklepy jak Poster Store. Dzięki plakatom Nasze wnętrza nabierają niezwykłego charakteru. Powieszenie trzech plakatów tak jak w moim przypadku sprawia, że codziennie przenosimy się do miejsc, za którymi tęsknimy i do których mam nadzieję, już wkrótce będziemy mogli się wybrać, aby nabrać dystansu do otaczającej Nas rzeczywistości. 

Jeśli Wam tez wpadł w oko asortyment sklepu mam dla Was kod rabatowy 35% na plakaty z wyłączeniem kategorii Selection. Wystarczy, że w miejscu przeznaczonym na kod rabatowy wpiszecie siejeteje35. Kod będzie ważny od dziś do 19 lutego do północy.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram