Jak skutecznie zaprojektować własną stronę internetową?

25 listopada

Każdy twórca internetowy wie, jak ważne jest prawidłowe i skuteczne zaprojektowanie własnej strony. To właśnie od tego zależy jak będzie się prezentować, ilu potencjalnych czytelników czy klientów przyciągnie do siebie. Oprócz strony wizualnej ważne jest również intuicyjne poruszanie się po witrynie. Osobiście nie przepadam za stronami, na których przez dłuższy czas szukam chociażby najważniejszych informacji. Oczywiście możemy sami ją zaprojektować lub oddać projekt w ręce fachowców takich jak np. Afterweb.  

Zaczynając swoją przygodę z blogiem nie miałam pojęcia na co zwrócić szczególną uwagę i czym się sugerować tworząc swoją wymarzoną stronę. Postanowiłam, że skorzystam z darmowego szablonu, a resztę dopracuję sama. Wtedy jeszcze nie sądziłam ile trzeba poświęcić temu czasu i energii. Szybko okazało się, że projektowanie strony nie jest wcale takie łatwe jak się wydaje, więc poprosiłam męża. Wspólnymi siłami udało Nam się opracować taką stronę, jaką sobie zaplanowaliśmy. Teraz gdy będziemy zmieniać szablon z pewnością nie zdecydujemy się drugi raz na samodzielną pracę. 

Zlecając projektowanie stron fachowcom będę miała pewność, że zrobią to profesjonalnie i zdecydowanie szybciej niż ja. Jednym z zadań osób tworzących strony jest dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb jej właściciela. Elementami składającymi się na to jest wybór odpowiedniej domeny i hostingu, układ strony, ilość podstron czy walor estetyczny. Firmy takie jak afterweb.pl posługują się najnowocześniejszymi narzędziami. Każdy projekt opracowują w najmniejszym szczególe dbając o to, aby klient był zadowolony, a strona, która stworzą przyniosła jak najwięcej korzyści. 

Zgodnie z trendem, który obowiązuje w internetowym świecie w ostatnim czasie RWD (Responsive Web Design) witryna opracowywana jest w taki sposób, aby dobrze dopasowywać się do urządzeń mobilnych o różnych przeglądarkach, parametrach ekranu czy systemach. To bardzo ważny element, ponieważ coraz więcej osób przegląda strony nie tylko na laptopach czy smartfonach, ale również na tabletach czy przenośnych urządzeniach.  

Oprócz zaprojektowanej strony w cenie otrzymamy godzinne szkolenie z obsługi CMS-a WordPress. Może Wam się wydawać, że godzinne szkolenie to praktycznie nic, jednak w zupełności wystarczy to na poznanie niezbędnych funkcji panelu. Całość odbywa się w dogodnym dla Nas terminie za pomocą zdalnego pulpitu. Szkolenie zapewnia Nam poznanie i wypróbowanie opcji dodawania zdjęć, wpisów, zarządzanie podstronami. 

Jeśli wiążemy swoją przyszłość z witryną internetową warto oddać stworzenie jej w ręce profesjonalistów. Dzięki indywidualnym ustaleniom Nasza strona będzie zaprojektowana pod Naszą osobę i pod Nasze wymagania. Nie musimy się martwić o stronę techniczną, ani o to czy poradzimy sobie ze wszystkimi elementami. Po zakończonej pracy będziemy mogli cieszyć się z efektu końcowego i rozpocząć przygodę z internetowym światem. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram