Dzienna porcja witamin z sokami Rubi Juice

01 listopada

Okres jesienno - zimowy wywołuje u mnie negatywne uczucia. Mając dwójkę dzieci wiem czego mogę się spodziewać podczas najbliższych tygodni. Katar, kaszel i osłabienie organizmu to to czego każda mama chce uniknąć dla swojego dziecka. Nie muszę już wspominać o pandemii, która rozpętała się na dobre. Chcąc uniknąć wszelakich chorób wprowadziłam do diety całej rodziny podwójną dawkę warzyw i owoców. Do naszego jadłospisu idealnie wpasowały się soki tłoczone Rubi Juice

Owoce wykorzystywane do produkcji soków pochodzą z rodzinnego sadu Doliny Łobżonki objętej programem Natura 2000. Gospodarstwo zostało założone w roku 1978 i obecnie prowadzi je trzecie pokolenie. Drzewa i owoce w gospodarstwie są prowadzone i chronione zgodnie z dobrą praktyką sadowniczą, jak również z programem ochrony roślin sadowniczych. Dzięki temu, że gospodarstwo posiada najnowszą technologię potrzebną do produkcji soków i wiele certyfikatów, jakość produktów stoi na najwyższym poziomie. Sad zajmuje powierzchnię 20 hektarów, wśród drzew owocowych znajdują się: jabłonie, grusze, śliwy, maliny, jeżyny i czereśnie. 

Soki w procesie produkcyjnym tłoczone są na zimno, w wyniku czego uzyskiwany jest sok o niepowtarzalnych walorach smakowych, następnie poddawany jest łagodnej pasteryzacji, dzięki czemu zachowuje świeżość i wszystkie odżywcze składniki. Dostępne są różne smaki soków, zaczynając od tradycyjnego jabłkowego, a kończąc na połączeniach takich jak: jabłko z aronią lub jabłko z gruszką. 

Najważniejsze wartości soków Rubi Juice: 

- tłoczone są na zimno,

- poddawane są łagodnej pasteryzacji,

- nie zawierają cukru, konserwantów i wody,

- zachowują świeżość na 12 miesięcy.
Produkty Rubi Juice dostępne są w opakowaniach 3 litrowych, które idealnie pasują do codziennych posiłków. Każdy z soków umieszczony jest w kartonie co dodatkowo zabezpiecza produkt przez rozlaniem. Sok nalewamy do szklanki za pomocą wygodnego kranika, który przymocowany jest do każdego woreczka. Jego obsługa jest bardzo prosta i nawet dziecko poradzi sobie z nim. Producenci soków pomyśleli również o najmłodszych klientach wypuszczając na rynek sok w opakowaniach 200 ml. Kiedy pierwszy raz je zobaczyłam od razu przypomniało mi się dzieciństwo i soczki pite właśnie z takich woreczków. Do każdego z nich dołączona jest słomka ułatwiająca picie. Rubi Juice towarzyszy Nam w codziennej rzeczywistości. 100% soki pijemy zarówno do obiadu, jak i pomiędzy posiłkami. Naszym ulubionym smakiem widocznym na zdjęciu jest połączenie jabłek i malin. Pijąc soki Rubi Juice mam pewność, że mojej rodzinie dostarczane są witaminy w najczystszej postaci pochodzące z ekologicznych sadów i stworzone z pasją. Szczególnie w tych ciężkich czasach w jakich przyszło Nam żyć warto wspierać Naszych polskich producentów tworzących produkty od pokoleń. 

Przed Nami Nowy Rok, a wraz z nim zmiany, na które czekaliśmy bardzo długo. Kupno domu to jedna z rzeczy, o których skrycie marzyłam. Powoli przeglądam inspiracje w sieci, cieszę oko i wierzę, że podjęcie decyzji o wyglądzie zewnętrznym budynku oraz o jego wnętrzu przyjdzie mi bez problemu. Szczególną uwagę zwróciłam na płytki klinkierowe Feldhaus Klinker, które doskonale sprawdzają się jako imitacja cegły. Pasują zarówno na zewnętrzne jak i wewnętrzne ściany domu. Ten rodzaj płytek to designerskie połączenie tradycji z nowoczesnością w architekturze. Myślę, że wykańczając dom zdecyduję się właśnie na ten rodzaj materiału. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram