Nie patyczkuj się! Aurimax - czyste i zdrowe uszy

22 lipca

O prawidłową higienę uszu należy dbać cały rok. Latem kiedy sporą część czasu spędzamy w basenach czy akwenach wodnych Nasze uszy szczególnie narażone są na podrażnienia oraz infekcje. Nie należy bagatelizować objawów, które Nas martwią, ponieważ możemy doprowadzić do zapalenia ucha, które jak wiemy kończy się antybiotykiem. Warto sięgnąć wówczas po produkt skuteczny, który jednocześnie dba o higienę uszu oraz łagodzi niepożądane objawy. 

Nie muszę nikogo przekonywać o tym, że czyszczenie uszu za pomocą patyczków nie jest wskazane. Taki sposób higieny może powodować podrażnienie przewodu słuchowego, a nawet uszkodzenie błony bębenkowej. Aurimax to produkt, który jest całkowicie bezpieczny dla uszu, pomaga utrzymać odpowiedni poziom woskowiny, która jest naturalną wydzieliną umożliwiającą samooczyszczanie ucha. Zaburzenie w jej produkcji sprzyja powstawaniu zapalenia ucha. Nadprodukcja woskowiny powoduje powstawanie korków woskowinowych, natomiast jej niedobór grozi wysychaniem przewodu słuchowego i uszkodzeniem naskórka. 
Aurimax to produkt w postaci sprayu pozwalający na utrzymanie prawidłowej higieny uszu oraz zapewniający ich optymalne nawilżenie. Zawarta w nim mieszanina aż dwunastu naturalnych składników i olejków roślinnych nie tylko usuwa korki woskowinowe i zapobiega ich ponownemu gromadzeniu, ale także tworzy wilgotną barierę ochronną przed szkodliwymi wpływami środowiska. Stosowanie produktu Aurimax pozwoli na utrzymanie czystych i zdrowych uszu, a w razie infekcji pomoże złagodzić pierwsze objawy. 

Olejki i wyciągi zawarte w Aurimax:
- totarol,
- olejek geraniowy,
- olejek z drzewa herbacianego,
- olejek cytrynowy,
- olejek z oregano,
- olejek lawendowy,
- olejek miętowy,
- olejek z rozmarynu lekarskiego,
- olejek z oliwek,
- oczyszczony glicerol,
- wyciąg z gorzknika,
- kompleks kwasu glicyretynowego.
Ze względu na występowanie w produkcie naturalnych substancji i olejków roślinnych może być stosowany przez dzieci już od 24 miesiąca życie, a także przez młodzież i dorosłych. Aby użyć produktu należy wstrząsnąć buteleczką przez ok. 5 sekund, do czasu uzyskania jednorodnej zawiesiny. Następnie delikatnie pociągamy małżowinę uszną w górę i w tył. Wprowadzamy aplikator do ucha trzymając buteleczkę w pozycji pionowej i naciskamy dozownik 1-2 razy. Po aplikacji spray'u należy wymasować od zewnętrznej strony przednią część kanału słuchowego (skrawek). 

Cenię produkty zawierające naturalne składniki, dzięki nim mam pewność, że produkt pozbawiony jest sztucznych elementów. Aurimax pozwolił Nam zapomnieć o patyczkach do uszu, które przyznam szczerze używaliśmy dbając o higienę uszu. Teraz kosmetyka jest szybka i łatwa w obsłudze, a ja wiem, że używamy produkt, który w skuteczny sposób zadba o Nasze uszy. 

-------------------------------------------------------------------------------------------

W dobie koronawirusa każdemu z Nas zależy na tym, aby zakupy najpotrzebniejszych rzeczy dokonywać w sposób bezpieczny, ale jednocześnie szybki. Osoby zajmujące się prowadzeniem serwisów elektronicznych chętnie zaopatrują się w diolut.pl. Szeroki asortyment i szybka realizacja zamówień sprawiają, że klienci wracają i dokonują kolejnych zakupów. Dodatkowo klienci hurtowi mogą liczyć na dodatkową ofertę promocyjną, np. wysyłka gratis przy zamówieniach brutto 600zł czy dodatkowy rabat na podstawie obrotów z poprzedniego kwartału. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram