Jak nadać wnętrzu wyjątkowego charakteru?

25 czerwca

Mimo, że do Naszego mieszkania wprowadziliśmy się 3 lata temu wciąż coś w nim zmieniamy. Tak jak pisałam we wcześniejszych wpisach nie spieszę się z podejmowaniem decyzji o zakupie dekoracji czy mebli. Wolę wszystko przemyśleć i nie popełnić błędów jakie miały miejsce w poprzednim mieszkaniu. Powoli zbliżamy się do momentu kiedy wszystkie pomieszczenia będą wyposażone i udekorowane tak jak chciałam. Dziś chciałabym się skupić na salonie i plakatach jakie zagościły u Nas ostatnio. Pochodzą ze sklepu Poster Store, w którym nawet najbardziej wybredna osoba znajdzie coś dla siebie. 
Dlaczego zdecydowałam się właśnie na ten sklep? 

W Poster Store znalazłam plakaty i ramki w skandynawskim stylu, który w ostatnich latach jest bardzo popularny. Produkty są nie tylko piękne, ale przede wszystkim niedrogie. Plakaty na ścianę wykonane są z największą starannością i w najlepszej jakości, co jako klient cenię sobie najbardziej. Papier użyty podczas produkcji jest odporny na upływ czasu, dzięki czemu mam pewność, że obrazy nie zżółkną. Jako kobieta lubię mieć wybór jeśli chodzi o zakupy, a w tym przypadku jest on tak wielki, że spędziłam ładnych kilka dni zanim zdecydowałam się na plakaty, które widzicie na zdjęciu. W podjęciu decyzji pomogły mi kategorie, na które podzielone są grafiki. Dzięki inspiracjom, które możecie zobaczyć na stronie sklepie łatwiej będzie Wam stworzyć własną galerię obrazów dopasowaną do Waszego domu. 
Plakaty, na które zdecydowałam się to:
- Spacer o wschodzie słońca,  
- Yesterday now tomorrow,
- Zamglona wiejska droga.

Rozmiar na jaki się zdecydowałam to 50x70, idealnie pasuje do salonu. Do plakatów dobrałam metalowe ramki w czarnym kolorze. Ramy są wyposażone w trwałe szkło akrylowe, które jest lżejsze i bardziej wytrzymałe niż prawdziwe szkło, ma jednak te same właściwości odblaskowe. W ofercie sklepu dostępne są również ramki w kolorze złotym, miedzianym, srebrnym oraz drewniane dębowe lub orzechowe. 
Decydując się na plakaty wiedziałam, że z czasem będę chciała wymienić je na inne, zmieniając tym samym wystrój wnętrza. Zamawiając nowe ozdoby, poprzednie możemy schować pod spód i w każdej chwili zamienić je ponownie. Nie ma konieczności kupowania nowych ramek, chyba że spodobają Nam się w innym kolorze. 
Plakaty cieszą się bardzo dużą popularnością w związku z czym przygotowaliśmy dla Was rabat aż 30% na wszystkie plakaty z wyłączeniem kategorii Selection! Wystarczy, że w miejscu przeznaczonym na kod rabatowy wpiszecie siejeteje30. Kod rabatowy będzie ważny od 25 czerwca do 25 lipca do północy.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram