Eliksir piękna i młodości - witamina C mAG

16 kwietnia

Witamina C jest zdecydowanie najpopularniejszą witaminą jaką spożywamy. Część osób sięga po nią w okresie jesienno-zimowym dla wzmocnienia odporności, znam jednak osoby, które witaminę C zażywają przez cały rok. Biorąc pod uwagę szeroki wybór suplementów z witaminą C znajdujący się w aptekach, nie dziwię się, że sporo osób ma problem z wyborem tej właściwej. Również miałam z tym problem do czasu kiedy trafiłam na mAG Buforowana Witamina C. 
Osobiście należę do tej pierwszej grupy osób sięgającej po suplementy w okresach przejściowych, ponieważ uważam, że latem warto dostarczać organizmowi witaminy w naturalnej postaci, czyli z owoców oraz warzyw. Oczywiście najlepiej kiedy spożywamy je na surowo, wówczas mamy pewność, że naszemu organizmowi dostarczymy najwięcej witaminy. W ostatnim czasie witamina C znajduje coraz szersze zastosowanie np. w kosmetykach. Dzięki zawartości kwasu askorbinowego zwalcza wolne rodniki, które są odpowiedzialne za starzenie się skóry. 
mAG Witamina C pozbawiona jest stearynianu magnezu i nie zawiera żadnych innych substancji pomocniczych. Powszechnie stosowany w suplementach stearynian magnezu gromadzi się na ściankach jelit, przez co blokuje wchłanianie substancji odżywczych. Jest to doskonale przyswajalna forma witaminy C. Możemy połykać ją w tradycyjny sposób jako kapsułkę lub rozpuszczać w wodzie. Jest to produkt bezpieczny, nie zakwaszający organizmu. Dzięki buforowaniu askorbinianem sodu jest bezpieczna dla żołądka i nerek. Może być stosowana na skórę, na zmarszczki, stłuczenia, blizny, żylaki, zmiany nowotworowe itp. W tym celu należy wymieszać zawartość jednej kapsułki z kilkoma kroplami tłoczonego na zimno oleju (np. lnianego) i wcierać w wilgotną skórę w zależności od schorzenia nawet kilka razy dziennie. Najlepsze efekty uzyskujemy przy jednoczesnym przyjmowaniu doustnym. Nie należy przekraczać dziennej porcji produktu tj 1-2 kapsułek. 
Produkt ten zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, ponieważ oprócz tradycyjnego zastosowania, możemy zrobić maseczkę na twarz. Wystarczy, że zawartość kapsułki rozpuścimy w wodzie, a następnie nałożymy na twarz. Cieszę się, że tego typu produkty mają różne zastosowanie. Dzięki temu zaoszczędzamy nie tylko pieniądze, ponieważ znacznie ograniczamy zakupy, a dodatkowo również czas, ponieważ mając witaminę pod ręką możemy od razu przejść do działania. 
---------------------------------------------------------------------------------------
Właściciele małych i dużych przedsiębiorstw dwoją się i troją, aby wiadomości przekazywane do pracowników dotarły do nich w 100%. Jedni robią to za pomocą drogi internetowej, inni stawiają na tradycyjne formy przekazywania wiadomości poprzez umieszczanie informacji w gablotach, np takich jak dostępne na stronie gabloty.info.pl. Osobiście uważam, że taka forma jest najlepsza, a treści umieszczanie w nich bardziej czytelne. Gabloty zabezpieczane są szkłem lub pleksą, pasują do każdego wnętrza, a ich jakość świadczy o tym, że służą firmom długie lata. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram