Biżuteria do ślubu - na co się zdecydować?

26 sierpnia

W tym roku obchodziliśmy z Pawłem ósmą rocznicę ślubu. Bardzo lubię wracać do tamtego dnia, który bezapelacyjnie był najważniejszym dniem w Naszym życiu. Przygotowania do ślubu pochłonęły Nas całkowicie. Podczas wyboru sukni ślubnej i dodatków zależało mi na tym, aby całość komponowała się ze sobą i wyglądała olśniewająco. I o ile z samą suknią nie miałam problemu, po prostu spojrzałam na model i czułam, że to ta, tak z wyborem biżuterii głowiłam się dłuższy czas.

Odnoszę wrażenie, że dzisiejsze Panny Młode mają równie ciężki orzech do zgryzienia. Biżuteria do ślubu to nie tylko naszyjnik, ale również kolczyki czy bransoletka. Pamiętajmy jednak, aby nie przesadzić z ilością błyskotek, ponieważ efekt będzie zupełnie odwrotny i zamiast zachwycać, będziemy rozczarowywać.
Część dziewczyn decydując się na skromniejszą suknię może sobie pozwolić na nieco bardziej wyrazistą ozdobę. Bardzo dobrze sprawdzi się tu szeroki naszyjnik lub dłuższe kolczyki. W ten sposób dodamy sukni blasku. Jeśli podjęłyśmy decyzję o założeniu sukni wystawnej, która sama w sobie ma zdobienia, warto, a nawet trzeba pomyśleć o biżuterii skromniejszej. W tym przypadku idealnie sprawdzi się naszyjnik z jednej perły lub kolczyki - perełki. 

Dobierając biżuterię warto kierować się jedną zasadą. Jeśli obrączka, którą założymy podczas ślubu wykonana jest z żółtego złota, w tej samej kolorystyce powinna być bransoletka czy kolczyki. Jeśli wybór padł na białe złoto wówczas naszyjnik czy kolczyki kupujemy srebrne lub tak jak obrączka - w kolorze białego złota. 
Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka, więc warto przygotować się do tego dnia jak najlepiej. Jeśli mamy problem z doborem odpowiedniej biżuterii warto zasięgnąć rady eksperta, który z pewnością pomoże Nam uporać się z tym problemem. W końcu każda z Nas chce oczarować przyszłego Męża oraz gości swoim wyglądem. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram