Zatrzymane wspomnienia dzięki Saal Digital

02 sierpnia


Zwykły dzień, za oknem 30 stopni, słońce świeci, a promienie delikatnie wpadają do mieszkania. Siedzą sobie na podłodze, starsza pięciolatka i młodsza, która skończyła 9 miesięcy :) Siostry, które nie widziały się całe 3 dni, ponieważ Madzia spędzała wakacje u Dziadków. Na swój widok uśmiechnęły się najpiękniej jak umiały :) Nie sądziłam, że już teraz łączy Je taka więź...


Rozumieją się doskonale i choć Marysia mówi w swoim języku, Madzia stara się ją zrozumieć. Bawi się z Nią, podaje picie, pomaga przy kąpieli, a Marysia, jak to Marysia stara się przeszkadzać siostrze jak tylko może :) Chciałabym, aby tak świetnie dogadywały się całe życie, aby były dla siebie wsparciem, podporą, aby miały swoje tajemnice i sekrety :) I pewnie będą się kłóciły milion razy w ciągu dnia, o wszystko, od zabawek, poprzez ubrania, a kończąc na kosmetykach to więź będzie silniejsza :) Jako jedynaczka nie doświadczyłam tego uczucia, więc tym bardziej im zazdroszczę :) 


Wspomnienia, które będą im towarzyszyć utrwaliliśmy w fotoksiążce od Saal Digital. Czym się wyróżnia? Dla mnie miłym zaskoczeniem była grubość każdej ze stron. Spokojnie mogę ją dać Marysi i nie martwię się, że ją porwie. Kartki są naprawdę grube. Bałam się, że Nasze zdjęcia nie wyjdą tak samo jak w rzeczywistości. Zupełnie nie potrzebnie - zdjęcia są dokładnie takie same jak na komputerze. Całość wykonana jest bardzo starannie, wszystkie zdjęcia są znakomitej jakości, nie ma się do czego przyczepić :)
Samo tworzenie fotoksiążki odbywa się za pomocą aplikacji, którą intuicyjnie opanuje każdy. Duża ilość opcji, od kadrowania poprzez wybór tła czy ramek. Naprawdę możemy stworzyć coś, co będzie wyjątkowe i niepowtarzalne. Wysyłka trwa tylko kilka dni, a efekt przechodzi najśmielsze oczekiwania. Książka jest dopracowana w najmniejszym szczególe.

I kiedy pomyślę o przyszłości - za około 15 lat, widzę wyrośnięte dziewczyny przeglądające swoje zdjęcia i wspominające dzieciństwo :)
Wpis powstał w ramach współpracy z Saal Digital

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram