Muzyczne inspiracje z Królem Zabawek

08 sierpnia

Od czasu kiedy spakowaliśmy zabawki Madzi do kartonów (przy przeprowadzce) i zobaczyliśmy ile ma lalek, gier czy puzzli, stwierdziliśmy, że następne rzeczy jakie jej kupimy będą związane tylko i wyłącznie z jej zainteresowaniami. Nie twierdzę, że lalki czy gry są kiepskie, wręcz przeciwnie, rozwijają kreatywność, uczą nowych umiejętności, ale w odpowiedniej ilości, która u Nas przekroczyła pewien poziom (również ten finansowy).

I tak od pewnego czasu dostrzegamy u Madzi zainteresowania muzyczne. Nie ważne czy to taniec, śpiew czy granie na czym popadnie. Idąc tym tropem rozpoczęłam poszukiwania instrumentów idealnych, chociaż sama nie wiedziałam czy takie istnieją. Dla mnie najważniejsze jest to, aby instrumenty zachęcały do zabawy i były solidne.
Przeglądając oferty różnych sklepów wszystko, co widziałam wydało mi się takie same. Kawałek plastiku w jednym kolorze. Średnio mnie przekonywało. Kiedy tak przeglądałam oferty trafiłam do sklepu Król zabawek. W zakładce z instrumentami zostałam bardzo mile zaskoczona. Każdy z instrumentów jest tak ładnie pomalowany, że sama żałowałam, że za moich czasów takich nie było. Dodatkową zaletą jest materiał z jakiego zostały wykonane - drewno. Dla mnie drewniane zabawki są o wiele trwalsze niż plastikowe. Sama oferta instrumentów zawiera to, co dla dzieci najważniejsze: flet, marakasy, tamburyno, harmonijka ustna, cymbałki, dzwoneczki, bębenek czy gitara. O ile o Madzię nie bałam się w ogóle, bo w końcu ma 5 lat i ogarnie niejeden temat, to z Marysią miało nie pójść już tak kolorowo. Bałam się, że stuknie się fletem czy marakasami. Dziewczyna radzi sobie bez problemu i spokojnie może tworzyć z Madzią orkiestrę. Pewnie pomyślicie, że zabawki są bardzo drogie, wręcz przeciwnie. Ceny instrumentów są naprawdę bardzo niskie w porównaniu z jakością, która stoi na najwyższym poziomie.
Bardzo cieszę się, że są firmy które stawiają na to, aby sprzedawać produkty solidnie wykonane i ekologiczne, dzięki którym Nasze dzieci mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Jeśli szukacie zabawek pomocnych w odkrywaniu i poznawaniu świata przez Wasze dziecko, śmiało udajcie się do Króla zabawek :) 
Wpis powstał w ramach współpracy ze sklepem Król zabawek.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram