Stock Sparkling - gazowana wódka z bąbelkami

20 stycznia

Polska to taki kraj, że bez butelki alkoholu żadna impreza się nie odbywa, żadne męskie spotkanie (a często i babskie wieczory), ciężko też załatwić pewne sprawy bez półówki (sami wiecie najlepiej jakie). Skoro już tradycja zobowiązuje, to spożywamy, a nawet pijemy i bawimy się! Jak Polska długa i szeroka na stołach króluje popularna "czysta" (no czasami bimberek :)). Sam też nie odmawiam, więc tym bardziej chętnie spróbowałem nowości od Stocka - Sparkling, gazowanej wódki z bąbelkami. I powiem szczerze - warto spróbować!

Smak czystej wódki Stock Prestige został wzbogacony bąbelkami, które delikatnie pieszczą język i oferują zupełnie nieznane dotąd wrażenia. Dzięki temu Stock Sparkling ma łagodny, przyjemny smak, a musujące doznanie sprawia, że aż chce się nim delektować. Biała butelka, która zdecydowanie wyróżnia Stock Sparkling w kategorii wódek, doskonale oddaje jego prestiżowy charakter i wyjątkowość. Doskonały łagodny smak i najwyższe standardy jakości uzyskiwane są dzięki sześciostopniowej destylacji i filtracji na zimno.
Stock Sparkling smakuje wyśmienicie nie tylko solo, ale też w drinku. Poniżej kilka przepisów na mix wódki i dodatków. Łącz, mieszaj, dodawaj, eksperymentuj, smakuj i dziel się z przyjaciółmi!
SPARKLING CANNES
2/4 Stock Sparkling
1/4 Campari
1/4 Syrop cukrowy
Sok pomarańczowy
Składniki wlewamy delikatnie do szklanki w następującej kolejności: Campari, wódka, syrop cukrowy i dopełniamy sokiem pomarańczowym tak, aby powstały warstwy.
SPARKLING BERRY
Stock Sparkling
Świeże maliny
Do kieliszka wrzucamy malinę lub truskawkę i zalewamy wódką.
SOUR BREEZE
40ml Stock Sparkling
Kruszony lód
Cukier trzcinowy
Limonka
Świeża mięta
Do szklanki wrzucamy limonkę pokrojoną w cząstki i wsypujemy cukier. Ugniatamy, zasypujemy lodem, wlewamy wódkę i mieszamy.
LIME DROP
1/3 Stock Sparkling
1/3 sok z limonki
1/3 Triple Sec
Wszystkie składniki mieszamy i przelewamy do kieliszków.
BITTER OSLO
2/5 Stock Sparkling
2/5 słodki wermut
1/5 Campari
Sok z grapefruita
Wszystkie składniki wlewamy do szklanki wypełnionej lodem, delikatnie mieszamy łyżką barmańską, dopełniamy sokiem z grapefruita.
OSLO HAZE
1/4 Stock Sparkling
1/4 sok z limonki
1/4 syrop cukrowy
1/4 sok z grapefruita
Wszystkie składniki mieszamy i przelewamy do kieliszków.
SPARKLING SAUTE
Stock Sparkling
Schładzamy do temperatury 2-4 stopnie Celsjusza i pijemy bez dodatków.
SPARKLING HOT
Stock Sparkling
Papryczka chilli
Ostrą papryczkę nakłuwamy wykałaczką i zanurzamy na kilka chwil w kieliszku z wódką.
Bąbelki utrzymują się w butelce do 48 godzin od czasu otwarcia. By uniknąć przedwczesnej utraty bąbelków trzeba dokładnie zakręcać butelkę, która ma specjalną zakrętkę wytrzymującą ciśnienie panujące wewnątrz. Biało-przezroczysta butelka o pojemności 500ml nie posiada dozownika, a wódkę najlepiej podawać w temperaturze 2-4 stopnie Celsjusza. Na zdrowie!
                  Wpis powstał w ramach kampanii na rzecz Stock Polska Sp. z o.o.


Pamiętaj - korzystaj z alkoholu odpowiedzialnie. Wspieramy politykę odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram