Przyjemniej z Belriso

01 stycznia

Za Nami święta i Sylwester, czas rodzinny, spokojny, przepełniony radością i szczęściem. Dla wielu z Nas Boże Narodzenie i koniec roku to również czas obżarstwa :) Nie wiem jak Wy, ale ja z utęsknieniem czekam na postną kapustę Babci czy pierogi z kapustą i grzybami :) Niestety w tym roku z racji karmienia piersią święta, a tym samym Sylwester były inne niż do tej pory :)

Jak to mówi stare powiedzenie "Święta, święta i po świętach", szybko przyszły, a jeszcze szybciej odeszły. Teraz połowa z Nas będzie przechodziła na dietę, a druga połowa zjadała pozostałości po noworocznych przysmakach :) Jeśli tak jak my chcecie odetchnąć od karpia czy sałatek mamy dla Was propozycję :) 

Belriso - pyszny, sycący deser, idealny na niewielki głód i chwilę przyjemności. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie ryż na mleku kojarzy się ewidentnie z dzieciństwem, kiedy w zimowe wieczory mama przygotowywała mój ulubiony deser. Belriso specjalnie dla swoich smakoszy przygotowało nowości: 

- Belriso Winter - ryż na mleku o smaku ponczu owocowego z rumową nutą,
- Belriso Hot Pieczone Jabłko - aromatyczny i rozgrzewający mleczno-ryżowy deser z sosem o smaku pieczonego jabłka,
- Belriso Hot Cynamon - połączenie mleka, ryżu i sosu cynamonowego,
- Belriso Choco Strawberry - ryż na mleku o smaku czekoladowym z sosem truskawkowym,
- Belriso Choco Cherry - ryż na mleku o smaku czekoladowym z sosem wiśniowym,
- Belriso Krówka - aromatyczny ryż na mleku z karmelowym sosem.

Zdecydowaną nowością na rynku są desery które możesz przygotować na gorąco. Mam na myśli Bleriso Hot Pieczone Jabłko oraz Belriso Hot Cynamon. Wystarczy nakłuć wieczko w kilku miejscach, podgrzać kubeczki w mikrofalówce przez około 60-90 sekund (600 Watt), a gorący deser rozgrzeje Cię w zimowe wieczory :) 

Belriso oferuje tyle smaków, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. My także wybraliśmy swoje hity, które świetnie nadają się jako przekąska lub drugie śniadanie. Madzia najchętniej pakuje desery do plecaka i zabiera na "pokojowy" piknik :D Pyta lalki jaki jest ich ulubiony smak, a następnie karmi je :) Widok bezcenny uwierzcie mi :) Jeśli lubicie smaki nieco inne od tradycyjnych koniecznie musicie wypróbować nowości od Belriso!
Wpis powstał w ramach kampanii Zott Belriso organizowanej przez trnd.Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram