Somersby - sposób na orzeźwiające lato

26 czerwca

Czekaliśmy na nie długo i niecierpliwie, ale wreszcie jest :) LATO :) A skoro już jest, to przyniosło ze sobą wszystkie swoje przyjemności tzn. wieczorno-nocne grille, plażowanie od rana do wieczora, lody 5 razy dziennie, wakacyjne wypady nad jeziora lub morze, ale także 35 stopni w cieniu. Żeby nie było tak miło i cudownie lato to również komary wieczorową porą czy wszechogarniające „nie chce mi się, bo gorąco” :)

Na szczęście jest ktoś, kto ma świetny produkt na orzeźwienie i dodanie energii w te leniwe dni. To Lord Somersby. Witam na dworze Lorda Somersby :)  

Piwo Somersby to 55% napoju o smaku jabłkowym i 45% piwa, a jeśli dodamy kostki lodu, otrzymamy przepis na udany relaks w 100%. Wyjątkowy smak, subtelna zawartość 4,5% alkoholu oraz delikatne musowanie bąbelków sprawiają, że czas płynie wolniej, a Ty przenosisz się do świata owocowej radości. Somersby to unikatowe połączenie piwa i jabłek, idealne proporcje sprawiają,że smaku Somersby nie da się pomylić z żadnym innym piwem.

Somersby to bardzo towarzyskie piwo. Wiem dobrze, że w gronie przyjaciół smakuje jeszcze lepiej. Do dziś wspominam nie tylko emocjonujące chwile podczas meczów Reprezentacji Polski w piłce nożnej spędzone razem ze znajomymi i Somersby, ale także leniwe wieczory przy grillu, na którym wolno smaży się karkówka i kiełbaski.

Każdy, kto spróbuje Somersby pozna wyrazisty jabłkowy smak, poczuje moc bąbelków, dozna całkowitego orzeźwienia. Obok Somersby nie da się przejść obojętnie. Ale żeby poznać świat Somersby, trzeba koniecznie spróbować tego jabłkowego trunku. Zachęcam Was to wypróbowania Somersby na inny sposób - właśnie z dodatkiem lodu :)

Wpis powstał w ramach kampanii Somersby organizowanej przez Streetcom.


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram