Domek holenderski, czyli wakacje na kółkach.

17 października

Co prawda za oknem mamy piękną, złotą jesień, ale część z Nas myślami jest już na wakacjach. Sporo osób właśnie teraz planuje swój urlop i myśli jaki zakątek kraju czy świata odwiedzić. Najpopularniejszą formą wypoczynku jest wykupienie gotowej wycieczki czy wyjazdu, ale biorąc pod uwagę ilość upadających biur podróży ryzyko jest spore, dlatego mam dla Was alternatywny sposób wypoczynku. Domku holenderskie to coraz bardziej popularny sposób spędzania urlopu. Pewnie zastanawiacie się o czym konkretnie piszę, więc w dalszej części wyjaśnię Wam wszystko.

Domki holenderskie to świetna alternatywa dla tradycyjnych kamperów, których cena bywa naprawdę wysoka. Większość osób decydując się na wynajem przyczepy kempingowej nie zdaje sobie sprawy z kosztów jakie musi ponieść. Zakup domku holenderskiego to z pewnością inwestycja na lata, ponieważ może Nam służyć przez cały rok. Tego typu domki są coraz bardziej popularne w Naszym kraju choćby ze względu na to, że przypominają Nasze mieszkania. Dzięki temu, że pomieszczenia są oddzielone od pozostałych sprawiają wrażenie przytulnego, domowego ogniska. Nie wiem czy wiecie, ale podstawowa wersja takiego domku ma powierzchnię aż 40 m2. Są więc większe od typowych kawalerek, a kosztują naprawdę niewiele.
Pewnie zastanawiacie się co znajduje się na wyposażeniu takiego domku. Oczywiście wszystko uzależnione jest od ceny, ale w podstawowej wersji znajdziemy dwie sypialnie, kuchnię połączoną z salonem i łazienkę. Domki są umeblowane oraz wyposażone w podstawowe urządzenia. Możemy w nim gotować, zmywać czy prać. To idealna opcja dla rodzin. Z domkiem holenderskim dotrzemy w każdy zakątek kraju czy świata, a jeśli zapragniemy zostać na dłużej polskie prawo umożliwia zaparkowanie go na 120 dni bez obowiązku rejestracji w danym dla położenia urzędzie miejskim. 

Wyposażenie domku oraz jego charakter sprawia, że wygląda jak dom, w którym mieszkamy na co dzień. Podoba mi się taka opcja spędzania urlopu, koszty związane z wynajmem są mniejsze, a dzięki temu, że domek jeździ razem z Nami możemy pojechać wszędzie i na jak długo chcemy. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram