Somersby Pear 0% - smak gruszki ukryty w bezalkoholowym piwie

22 września

Ostatnie dni sierpnia były naprawdę upalne. Nie przeszkadzało mi to, ponieważ jestem zdania, że lato i wakacje powinny być upalne. W takie dni dziewczynki najchętniej sięgają po wodę, natomiast my z Pawłem lubimy od czasu do czasu sięgnąć po coś orzeźwiającego, np. piwo. Z racji tego, że codziennie spędzamy za kierownicą sporo czasu preferujemy piwa bezalkoholowe, ale smakowe.

I takie właśnie jest nowe Somersby Pear - nie dość, że nie zawiera alkoholu to dodatkowo ma smak gruszki, a w takim wydaniu piwa jeszcze nie piłam. Jest inne w porównaniu do innych tego typu napoi. Nie czuć w nim goryczy piwa, jest delikatnie słodkie, a schłodzone orzeźwia i gasi pragnienie. 
Somersby możemy kupić w dwóch pojemnościach: w butelce 400 ml, i w puszce 500 ml. Bardzo dobrze sprawdza się na imprezach, spotkaniach towarzyskich jak i w domowym zaciszu, kiedy chcemy się zrelaksować i odpocząć. Jest idealne dla kierowców, ponieważ nie musimy się obawiać o zawartość alkoholu. 
W związku z tym, że zarówno mi jak i Pawłowi nowy smak Somersby przypadł do gustu, zagości w Naszym domu na dłużej. Mimo, że przed Nami jesień, chętnie sięgniemy po coś orzeźwiającego i jednocześnie smacznego. Myślę, że nowość od Somersby przypadnie do gustu niejednej osobie. 

Wpis powstał w ramach kampanii Somersby Pear organizowanej przez Streetcom. 

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram