Motoryzacyjnie na Węglowej!

16 października

Każdy mężczyzna interesuje się autami, jedni mniej, inni więcej, ja raczej mniej, ale po odwiedzinach w muzeum zakochałem się w starych autach. Piękne, majestatyczne, przywołujące wspomnienia lat ubiegłych. Sam przecież użytkowałem jako pierwsze, długo wyczekiwane auto, Fiata 126p, kupionego i podarowanego przez ukochanego Tatę. To On uczył mnie nie tylko jak samochód prowadzić, ale także jak naprawiać czy pielęgnować, by błyszczał i zwracał na siebie uwagę swoim wyglądem. Dzięki Tato!
Białostockie "Muzeum na Węglowej" świętuje właśnie swoje 10 urodziny. Na imprezie zorganizowanej przez Stowarzyszenie Miłośników Starej Motoryzacji i Techniki "Moto-Retro" nie mogło zabraknąć fanów i pasjonatów motoryzacji, ale nie tylko.
Wszystkich miłośników historii motoryzacji i nie tylko serdecznie zapraszam do Naszego białostockiego muzeum w każdą niedzielę od 11.00 do 15.00, warto tam być nie tylko ze względu na zabytkowe auta, ale również inne cuda z ubiegłej epoki, epoki sprzed internetu, smartphonów, facebooka, instagrama itp itd. Każdy na Węglówce znajdzie na pewno coś, co skieruje jego myśli w czasy własnej młodości, wróci wspomnienia, wywoła uśmiech na twarzy. "Muzeum na Węglowej" to miejsce warte polecenia i ważny punkt na turystycznej mapie Podlasia i Białegostoku.
"Muzeum na Węglowej" ul.Węglowa 8 Białystok
Zapraszam na stronę Muzeum.

Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram