Bohater niejednej nocy - Durex Pleasure Ring

21 września

Drzwi sypialni - to za nimi toczy się bardzo ważna część Naszego wspólnego życia. To tam tworzy się, oprócz fizycznej bliskości, emocjonalna więź między partnerami. To tam osiągamy spełnienie, stając się jednością.
Każdy do tematu seksu podchodzi indywidualnie. Dla jednych to temat tabu, o którym mówi się niewiele lub wcale. Dla innych to chleb powszedni, temat poruszany często i otwarcie. W naszym związku strefa intymna traktowana jest poważnie, ale rzadko pojawia się w codziennych rozmowach. Spróbowaliśmy jednak produktu, o którym uważamy, że warto Wam opowiedzieć.
Szukacie czegoś nowego, nieznanych wrażeń, chcecie skończyć z monotonią, zaskoczyć partnerkę lub partnera? Wypróbujcie pierścień erekcyjny Durex Pleasure Ring - na pewno nie pożałujecie.
Silikonowy pierścień erekcyjny firmy Durex to ciekawe urozmaicenie życia erotycznego. Odpowiednio założony i użytkowany rzeczywiście wydłuża erekcję i pozwala cieszyć się dłużej wspólnymi chwilami. Elastyczny silikon idealnie dopasowuje się do każdego członka, każda para może pozwolić sobie na wydłużenie stosunku i nowe doznania.
Durex Pleasure Ring nałożony na trzon członka, usprawnia jego ukrwienie oraz tym samym umożliwia czerpanie pełnej przyjemności przez dłuższy okres czasu. Wykonany jest z rozciągliwego materiału, tym samym pasuje na każdy rozmiar i kształt członka. Durex Pierścień erekcyjny jest bezpieczny dla zdrowia. Może być używany do 6 razy. Jak działa pierścień? Sprawia, że członek jest twardszy i umożliwia czerpanie pełnej przyjemności z seksu, dzięki dłużej trwającej erekcji. W wyniku stymulacji zmysłów, mózg wysyła sygnały do członka, powodując napływ krwi do tak zwanych jam prącia co powoduje, że jego tkanki erekcyjne napełniają się krwią. Napełnione krwią jamy penisa wywierają ciśnienie na żyły prącia blokując odpływ krwi i powodując erekcję. Pierścień Erekcyjny założony na podstawę członka ogranicza odpływ krwi z jego żył utrzymując erekcję.
Trzymaj pierścień poza zasięgiem dzieci. Produkt przeznaczony jest jedynie dla osób pełnoletnich. Przed użyciem produktu przeczytaj uważnie ulotkę znajdującą się wewnątrz opakowania. Jednorazowo używaj pierścienia nie dłużej niż 30 minut. Pomiędzy kolejnymi użyciami odczekaj co najmniej 60 minut i nie zasypiaj z założonym pierścieniem, gdyż długotrwałe używanie może spowodować uszkodzenie członka. Przechowuj w miejscu suchym, w temperaturze pokojowej, z dala od promieni słonecznych i żrących środków chemicznych.
Wpis powstał w ramach kampanii Durex na zlecenie Buzzaar Polska.Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram