Najskuteczniejsze Perły

01 czerwca

Ile razy zmieniałaś proszek do prania, bo nie dopierał plam czy to po sosie, czy po kawie? Ile lałaś płynu do płukania, bo Twoje ubrania nie pachniały tak jak powinny? Ile razy dolewałaś odplamiacz do prania, żeby ubrania pozbawione były plam? A ile razy czułaś zrezygnowanie...?

Ja wiele razy...

Stosowałam wiele proszków i płynów do prania. I tych tańszych, i tych droższych. Jedne były lepsze w dopieraniu plam, inne dawały mocniejszy zapach. Ale nigdy te dwie cechy nie szły w parze... Uwierzcie mi idealnego proszku czy płynu nie spotkałam. Jeśli więc proszek czy płyn nie jest skuteczny, może czas wypróbować kapsułki? Reklamowane jako "super" czy "idealne" wcale takie nie były. Albo do końca się nie rozpuszczały, albo po prostu nie były skuteczne. Do czasu...

Do czasu kiedy wypróbowałam kapsułki Perlux. Mogłam je wypróbować dzięki kampanii pereł piorących Perlux organizowanej przez Agencję Reklamową Streetcom. Pewnie pomyślicie, że wyrażam się w samych superlatywach dlatego, że dostałam towar za darmo... Też bym tak mówiła gdybym sama ich nie przetestowała! Oprócz mnie o skuteczności pereł mogli przekonać się moi znajomi oraz członkowie rodziny. 
Perły piorące Perlux to połączenie najważniejszych elementów potrzebnych do skutecznego działania:

  • połączenie proszku i żelu to innowacyjne rozwiązanie gwarantujące czystość i świeżość prania, a tym samym oszczędność pieniędzy, ponieważ nie musimy kupować dwóch oddzielnych produktów,
  • zawartość odkamieniacza, który zmiękcza wodę, chroni pralkę, a w konsekwencji zwiększa skuteczność prania,
  • zawartość odplamiacza dzięki któremu masz pewność, że plamy znikną.
Dla mnie dodatkowym plusem jest fakt, iż jest to produkt polski. Producentem jest firma Lakma, więc może warto wspierać polski przemysł.

Ogromną uwagę zwracam na to, aby produkt był naprawdę skuteczny. W moim przypadku tak było, ubrania zarówno białe jak i kolorowe zostały wyprane w 100%, białe koszule lśnią, kołnierzyki są doprane, a kolorowe nie straciły koloru. Dla osób, które cenią sobie szybkość i prostotę aplikacji środków czystości to naprawdę idealne rozwiązanie. Wystarczy włożyć jedną kapsułkę na dno pralki, dołożyć pranie i nastawić pralkę na odpowiedni program. Jedyne o czym należy pamiętać to to, aby temperatura prania nie była niższa niż 40 stopni. Wówczas mamy pewność, że kapsułka rozpuści się cała. Po praniu zapach jaki roznosi się w pomieszczeniu jest niesamowity. Mimo tego, że nie użyliśmy żadnego płynu do płukania ubrania pachną świeżością. 

Perły piorące Perlux radzą sobie z każdą plamą, nie ważne czy to po herbacie, winie czy trawie. Są bezpieczne dla alergików co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne. To naprawdę świetna alternatywa dla proszków czy płynów do prania. Zajmują mało miejsca i nie musimy się martwić o rozsypanie proszku czy rozlanie płynu.
Wpis powstał w ramach kampanii kapsułek do prania Perlux organizowanej przez Agencję Reklamową Streetcom. 

Zobacz również

1 komentarze

  1. Cieszę się, że kolejna osoba potwierdza pozytywne działanie Perluxa :)

    OdpowiedzUsuń

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram