Twinkle Deals po raz pierwszy

22 listopada

Doczekałam się swojego pierwszego zamówienia ze sklepu Twinkle Deals. Szło około 3 tygodni więc standardowo jak na drogę, skąd szły. Obawiałam się co do rozmiarów ubrań, ale ku mojemu zaskoczeniu wyjątkowo trafiłam w rozmiar :)

Pierwszą rzeczą, którą chciałabym pokazać jest biało czarna bluza. Fajny, miękki materiał, bardzo dobrze się ją nosi. Ostatnio polubiłam tego typu bluzy, więc jestem z niej naprawdę zadowolona :) (KLIK)
Druga rzecz to niebieska bluzka, przyznam szczerze, że bardzo obawiałam się o jakość. Mimo tego, że jest to typowy poliester nosi się ją bardzo dobrze, rewelacyjnie prasuje :) (KLIK)
Kolejna bluzka to tak, która spodobała się Wam najbardziej - motyw ombre. Mogłaby być odrobinę mniejsza, ale z drugiej strony, taka luźniejsza też jest fajna. Tu z prasowaniem jest już niestety gorzej. Ogólnie oceniam ją na mocną czwórkę. (KLIK)
Ostatnią rzeczą jaka do mnie przyszła jest biała bluzka. Bardzo fajna w dotyku, fajnie się ją nosi. Jak dla mnie wizualnie wygląda bardzo fajnie :) (KLIK)


Zobacz również

0 komentarze

Pisząc komentarz na blogu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Facebook

Instagram